Natječaj ZATVOREN! : Vođenje pripreme i provedbe investicijskih projekata za JLS

VOĐENJE PRIPREME I PROVEDBE INVESTICIJSKIH PROJEKATA ZA JEDINICE LOKALNE SAMOUPRAVE

OPIS POSLA:

  • praćenje potreba lokalnih zajednica i mogućnosti dobivanja bespovratnih sredstava za investicijske projekte za jedinice lokalne samouprave
  • priprema dokumentacije potrebne za izradu zahtjeva za financiranje investicijskih projekata jedinica lokalne samouprave
  • cijelovita koordinacija projekata sufinanciranih putem EU fondova
  • vođenje provedbene dokumentacije u skladu s dobivenim sredstvima iz EU fondova
  • priprema informacija i prezentacija za klijente na temelju najavljenih i objavljenih natječaja
  • izrada edukativnih sadržaja, priručnika, seminara i materijala iz područja EU fondova

UVJETI:

  • visoko obrazovanje, poželjno završen: ekonomski fakultet, studij psihologije i/ili sociologije
  • iskustvo u istim ili sličnim poslovima. Prilikom prijave na radno mjesto dobrodošao je popis napisanih i/ili realiziranih projekata.
  • dobro poznavanje rada na računalu (MS Office, posebice Word i Excel)
  • poznavanje vanjskih izvora financiranja projekata
  • održavanje edukacija u području pripreme i provedbe EU projekata
  • spremnost na timski rad u dinamičnom okruženju, rad od kuće i povremena putovanja

NUDIMO:

  • ugovor o radu i/ili drugi oblik suradnje: ugovor o djelu, partnerski sporazum za fizičke osobe koje obavljaju gospodarsku djelatnost
  • osnovna plaća + naknada
  • rad u međunarodnom okruženju
  • mogućnost dinamičnog razvoja

U potrazi smo za stalnim osobljem, projektnim menadžerima u Zagrebu i suradnicima na daljinu za povremeni rad na pojedinim projektima. Pročitajte više informacija o tome kakve osobe priželjkujemo u svome timu.

Pošaljite nam svoje motivacijsko pismo (1), životopis u Europass formatu (2) i eventualnu listu napisanih i/ili realiziranih projekata (3) na karijera@egk.hr. U predmet e-maila molimo navesti svoje ime i prezime te željeno zanimanje. Ukoliko Vas zanima prijava za više oblika suradnje, molimo, navedite to u svome uvodnom motivacijskom pismu. Prijave se zaprimaju do 31. ožujka 2015.

Ostali natječaji za radna mjesta:
·         Vođenje pripreme i provedbe društvenih projekata
·         Vođenje pripreme i provedbe investicijskih EU projekata

Zato što znamo da je naš uspjeh potaknut izuzetnim, talentiranim ljudima.

Imate projektnu ideju, ne znate kako dalje i želite saznati može li se ona financirati iz EU fondova?
pisanje projekata projekti europske unije izrada projektne dokumentacije ulaganje u proizvodnu tehnologiju bespovratna sredstva za poduzetnike za ulaganje u opremu 2015 izrada projekta za eu fondove europski fondovi za male poduzetnike eu fondovi za male poduzetnike natječaji 2015 potpore de minimis završno izvješće obračun projekta provedba investicije javna nadmetanja za izvođače